Chalupa Pod Slunečnou

Místo a okolí chalupy přímo vybízí k procházkám po lesích, vyjíždkám na kolech nebo koloběžkách. V zimě k běžkování. V jakémkoli ročním období stojí za návštěvu 6 km vzdálenená rozhledna Velký Roudný. Blízká vodní nádrž Slezská Harta je pak skvělým místem pro koupaní či rybaření. 

Při nepříznivém pocaší naleznete spoustu aktivit a zábavy i v naší chalupě. Ve veškerých prostorech je dostupná wifi.

Naše chalupa disponuje velkou společenskou místností (sálem) s podiem a tanečním parketem včetně ozvučení. V sále naleznete projektor s velkým plátnem, stolní fotbálek, biliár, elektronické šipky, stolní tenis, piano a mnoho dalšího, včetně společenských her. Tento sál má kapacitu až 70 osob. V další společné místnosti je bar, kde dominuje stylový kachlový krb, sloužící k vytápění místnosti. Součástí baru je kompletní výčepní zařízení, včetně pípy, profi myčky, kávovaru a dalšího vybavení k potřebám hostů. Tato společenská místnost pojme dalších 40 osob a její součástí je i velká televize s připojením na wifi. 

Součástí přízemí je také profesionálně vybavená kuchyně se vzduchotechnikou a včetně všech potřebných spotřebičů a vybavení, jak pro menší skupinky, tak pro jakékoli větší oslavy, rauty, svatby, rodinné nebo firemní akce  (konvektomat, fritézy, myčka, indukční desky, ohřívací vana, nářezový stroj, lednice s mrazákem a výrobníkem ledu a další).

Dále je v přízemí sociální zařízení pro muže i ženy s dostatečnou kapacitou. 

V prvním patře naší chalupy se nachází 7 kompletně vybavených pokojů, včetně povlečení a ručníků. Každý pokoj disponuje vlastní televizí a koupelnou se sprchou a wc. Tři z těchto pokojů mají pak k dispozici velkou společnou terasu s krásným výhledem do přírody. Celková kapacita všech pokojů je 26 lůžek:
 
Ložnice 1 - 2 lůžka
Ložnice 2 
- 4 lůžka
Ložnice 3 
- 4 lůžka
Ložnice 4 -
 6 lůžek
Ložnice 5 
- 5 lůžek
Ložnice 6 
- 3 lůžka
Ložnice 7 
- 2 lůžka

K dispozici je dětská postýlka + Ohrádka


Venku u chalupy je stylové dřevěné posezení se slunečníky pro 40 osob a na zahrádce je možnost si něco ugrilovat na venkovním grilu nebo něco opéct na ohništi. Chalupa má před objektem k dispozici 4 parkovací místa, další případně za objektem.

V zadní části se samostatným vstupem i k dispozici velká místnost pro umístění vašich kol (elektrokol), koloběžek. V zimním období lyží a běžek. 

 Kouření v celém objektu a pobyt Vašich zvířecích mazlíčků je zakázán. Vlastní přezůvky nutností.

Chalupu pronajímáme pouze celou s veškerým potřebným vybavením pro Vaši rodinnou rekreaci, akci, svatbu, oslavu, firemní meeting, atd.